Pokémon TCG Online Icon

Pokémon TCG Online

514.5K347 MB4.49
Güvenli Uygulama
Indir

Pokémon TCG Online açıklaması

*AN INTERNET CONNECTION AND A TABLET DEVICE ARE REQUIRED FOR USE. Devices considered phones are not supported.*

PLAY, TRADE, AND CHALLENGE OTHER PLAYERS AROUND THE WORLD!
Have fun learning and mastering the Pokémon Trading Card Game Online! Practice against the computer or go head to head with your friends or other players from around the world. Unlock cards and decks as you play to build up your collection and make truly unique decks. Your decks and card collection are stored as a part of your Pokémon Trainer Club account, allowing you to switch between tablet and desktop with ease.

EASY TO START: Choose from Grass, Fire, or Water decks, step right into a game, and learn as you go in an easy play experience.

EXPAND YOUR COLLECTION: Earn cards, open booster packs, trade with other players, and build the perfect deck around your favorite cards. Your collection grows with you!

CUSTOMIZE YOUR EXPERIENCE: Build your own decks, customize the look of your cards, deck boxes, and avatar, and join your friends online.

HONE YOUR SKILLS: Play against the computer until you are ready to challenge other players.

CHALLENGE THE WORLD: When you feel your deck design is ready, challenge other players or join a tournament to show your skill and knowledge.

**An Internet connection is required for use.**

Card Languages Supported:
* English
* Français
* Deutsch
* Español (de España)
* Italiano
* Português (do Brasil)

UI Languages Supported:
* English
* Français
* Deutsch
* Español (de España)
* Italiano
* Português (do Brasil)
* Nederlands
* Svenska
* Dansk
* Norske
* Suomi
* Русский

©2019 Pokémon. ©1995–2019 Nintendo/Creatures Inc./GAME FREAK inc. TM, ®, and character names are trademarks of Nintendo.
* İNTERNET BAĞLANTISI VE TABLET CİHAZI KULLANIM İÇİN GEREKLİDİR. Telefon olarak kabul edilen cihazlar desteklenmez. *

DÜNYADA OYUN, TİCARET VE DİĞER OYUNCULAR!
Pokémon Ticaret Kart Oyunu Çevrimiçi öğrenme ve mastering eğlenin! Bilgisayara karşı pratik yapın ya da arkadaşlarınızla veya dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla kafa kafaya gidin. Koleksiyonunuzu oluşturmak ve gerçekten benzersiz güverte yapmak için oynadığınızda kartların ve desteğin kilidini açın. Güverteleriniz ve kart koleksiyonunuz, Pokémon Trainer Club hesabınızın bir parçası olarak saklanır ve tablet ve masaüstü arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar.

KOLAY BAŞLANGIÇ: Çimen, Ateş veya Su destelerinden birini seçin, bir oyuna doğrudan adım atın ve kolay bir oyun deneyimine devam ederken öğrenin.

KOLEKSİYONUNUZU GENİŞLETİN: Kartları kazanın, güçlendirici paketleri açın, diğer oyuncularla ticaret yapın ve en sevdiğiniz kartların çevresine mükemmel desteyi oluşturun. Koleksiyonunuz sizinle birlikte büyüyor!

DENEYİMİNİZİ ÖZELLEŞTİR: Kendi desteğinizi oluşturun, kartlarınızın, güverte kutularınızın ve avatarınızın görünümünü özelleştirin ve arkadaşlarınıza çevrimiçi olarak katılın.

BECERİLERİNİZİ BİLİN: Diğer oyunculara meydan okumaya hazır olana kadar bilgisayara karşı oynayın.

DÜNYAYI ZORLAYIN: Güverte tasarımınızın hazır olduğunu hissettiğinizde, diğer oyunculara meydan okuyun veya beceri ve bilginizi göstermek için bir turnuvaya katılın.

** İnternet bağlantısı kullanmak için gereklidir. **

Desteklenen Kart Dilleri:
* İngilizce
* Français
* Deutsch
* Español (de España)
* Italiano
* Português (Brezilya yapmak)

UI Dilleri Desteklenen:
* İngilizce
* Français
* Deutsch
* Español (de España)
* Italiano
* Português (Brezilya yapmak)
* Nederlands
* Svenska
* Dansk
* Norske
* Suomi
* Русский

© 2019 Pokémon. © 1995–2019 Nintendo / Creatures Inc./GAME FREAK inc. TM, ® ve karakter adları Nintendo'nun ticari markalarıdır.

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

4.49
0
5
294
4
22
3
37
2
5
1
21

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

Pokémon TCG Online uygulamasına benzer uygulamalar

Pokémon TCG Online - APK Bilgisi

APK sürümü
2.73.0
Android uyumluluğu
Android 4.1.x+ (Jelly Bean)
Geliştirici
The Pokémon Company International